IZRAEL STUDIJSKO PUTOVANJE 2016.

• Rad s nadarenim učenicima– Centar izvrsnosti HEMDA
  • Suradnja sveučilišne i znanstvene zajednice i gospodarstva

TERMIN: 05.03.– 11.03. 2016.

OKVIRNI PROGRAM:

• DAN (05.03) – SUBOTA: ZAGREB - ISTANBUL - TEL AVIV

Sastanak u zračnoj luci oko 10:00  sati. Let iz Zagreba za Istanbul u 12,10 sati zrakoplovom Turkish Airlines. Presjedanje u Istanbulu te nastavak leta za TelAviv. Dolazak u 19,10 sati. Transfer do hotela. Večera. Noćenje.

• DAN(06. 03) – NEDJELJA : HEMDA, centar izvrsnosti – HR VELEPOSLANSTVO

Doručak.  Nakon doručka stručni posjet centru HEMDA: HEMDA je Centar izvrsnosti  u kojeg 17 osnovnih i srednjih škola šalje svoje nadarene učenike na dodatnu edukaciju. Na koji način to rade, kako regrutiraju djecu, kako educiraju nastavnike  za rad s nadarenim učenicima , kako se financira centar i odgovore na ostala pitanja  saznat ćete tijekom planiranog i organiziranog boravka samo za našu grupu. Nakon  HEMDE prijem u Hrvatskom Veleposlanstvu. Večera. Noćenje

• DAN (07.03) – PONEDJELJAK: Posjet uspješnoj TVRTKI

Doručak. Posjet tvrtki koja svoj temelji na povezanosti sa sveučilišnom i znanstvenom zajednicom (izbor tvrtke u suradnji s Veleposlanikom). Slobodno za osobne programe. Večera. Noćenje.

• DAN (08.03.) - UTORAK: UPRAVA GRADA Tel Aviva -  Razgled Tel Aviva  - posjet JERUZALEMU

Doručak. Posjet Upravi za školstvo grada TelAviva i upoznavanje sa organizacijom i financiranjem školstva i gospodarstva.  Slijedi  razgled grada  Tel Aviva i posjet biblijskom Jeruzalemu:  Maslinska gora-Crkva Očenaša-Gatsemanski vrt- Vrata sv. Stjepana-Križni put-Bazilika sv. Groba– Zid plača. Povratak u hotel. Večera. Noćenje.

• DAN (09.03.) - SRIJEDA: SVEUČILIŠTE

Nakon doručka , posjet  Sveučilištu, na temu suradnje Sveučilišta  i gospodarstva.

Slobodno. Večera. Noćenje.

• DAN (10. 03.)  - ČETVRTAK: BETLEHEM, KUMRAN, MASADA, MRTVO MORE

Doručak. Posjet Betlehemu. Razgled crkve Rođenja. Nastavak do Kumrana, mjesta gdje su 1947. godine otkriveni poznati «Svici s Mrtvog mora”. Potom, uspon žičarom do Masade te uživanje kupanju i plutanju u Mrtvom moru, ako vrijeme dozvoli. Povratak u hotel. Večera. Noćenje.

• DAN -  (11.03.)  PETAK: TEL AVIV - ISTANBUL- ZAGREB

Nakon doručka odjava iz hotela i transfer do zračne luke. Let za ISTANBUL u 12,35. Dolazak u Istanbul u 15,00, nastavak leta za Zagreb u 18,10. Dolazak u Zagreb u 19,20.

CIJENA PUTOVANJA: 8.995,00 kn

CIJENA UKLJUČUJE:

Povratnu zrakoplovnu kartu Zagreb-Tel Aviv - Zagreb, smještaj u hotelu 4* u dvokrevetnim sobama na osnovi 6 polupansiona,  pratitelja putovanja, transfer aerodrom-HTL- aerodrom, jednodnevni izlet Kumran-Masada- Mrtvo o more uz stručno vodstvo, ulaznice Masada, Kumran, razgled TelAviva + poludnevni izlet u Jeruzalemu uz stručno vodstvo,  jamčevinu, troškove pripreme i organizacije putovanja.

CIJENA NE UKLJUČUJE:

loco transferi koji još nisu poznati i bit će kad bude gotov stručni program, putno osiguranje, napojnice te  eventualni  troškovi vezani uz stručni program (npr. prevođenje i sl.)

OBAVEZNA DOPLATA: zrakoplovne pristojbe  cca 240EUR

Ukoliko želite biti smješteni u jednokrevetnoj sobi doplata iznosi 70USD po noći.

Trajanje putovanja: 7 dana

Najmanji broj putnika: 20

cromovens.hr

KREŠIMIR d.o.o. TA CROMOVENS, 22 000 ŠIBENIK, Trg Republike  Hrvatske 4 ▪ HR-AB-22 - 060036625